Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

Laboratorium

W Medycznym Laboratorium Diagnostycznym wykonujemy badania z zakresu analityki ogólnej. hematologii, biochemii, immunochemii, koagulologii, serologii grup krwi, równowagi kwasowo-zasadowej oraz mikrobiologii.

Badania laboratoryjne wykonuje wykwalifikowany personel, posiadający wieloletnie doświadczenie. Pracujemy w systemie jakości ISO 9001:2000. Zarówno laboratorium analityczne, jak i mikrobiologiczne od wielu lat bierze udział w wewnętrznych i zewnętrznych programach kontroli jakości badań.

Świadczymy usługi na rzecz pacjentów szpitala oraz oferujemy możliwość wykonania badań pacjentom ambulatoryjnym, również bez skierowania lekarskiego.

Pacjentów ambulatoryjnych zapraszamy do punktu pobrań znajdującego się na parterze szpitala, przy wejściu głównym w godzinach 7:15-10:00

Odbiór wyników w godzinach pracy punktu pobrań oraz w formie elektronicznej.Kierownik Medycznego Laboratorium Diagnostycznego – mgr Alicja Łukomska-Makula

Zastępca kierownika – mgr Anna Płaszczyk

Koordynator pracowni mikrobiologii – mgr Sabina LejtaKONTAKT: tel. 32 43 41 224

wew 164 – Laboratorium Analityczne

wew 165 – Laboratorium Mikrobiologiczne

e-mail: labor@mzoz.zory.pl

wróć

W ramach umowy z Nardowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neonatologii, chorób wewnętrzych.

Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

biuletyn informacji publicznej Miejskich zakładów Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o. o.

logo unii europejskiej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.