Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

Aktualności

Aktualności

Przeciwdziałanie COVID-19

Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o. są Beneficjentem środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID - 19 na finansowanie inwestycji budowlanej w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych w związku z COVID - 19.

czytaj dalej
Wolne terminy na Endoskopię

Drodzy Pacjenci, Wracamy do Was z badaniami endoskopowymi przewodu pokarmowego. Jeśli potrzebujesz wykonać gastroskopię lub kolonoskopię lub znasz kogoś, kto może z niej skorzystać, jesteśmy gotowi służyć profesjonalną opieką medyczną.

czytaj dalej
Projekt Unijny

„Zakup sprzętu medycznego oraz dostosowanie infrastruktury Szpitala Miejskiego w Żorach do aktualnych zagrożeń i potrzeb epidemiologicznych. Bezpieczny szpital – zakup urządzeń i środków dezynfekcyjnych”.

czytaj dalej
Porodówka

Masz pytania w sprawie oferowanej przez nas wielowymiarowej opieki nad kobietą i jej mającym się narodzić dzieckiem czy porodu w naszym szpitalu ? Zadzwoń do nas :730 555 972 lub napisz do nas: bobo@mzoz.zory.pl

czytaj dalej
Szczepienia COVID-19

Od dnia 13.05.2022 r., punkty szczepień mieszczące się na Dworcu PKP ul. Dworcowa 35 w Żorach, zostaje przeniesiony do Przychodni Miejskiej w Żorach  ul. Dąbrowskiego 20

czytaj dalej
Dni otwarte porodówki

Dni otwarte porodówki

czytaj dalej
Porody Rodzinne

Drodzy rodzice, informujemy że od 01 lipca wracają porody rodzinne!!!!! Poniżej publikujemy obowiązujące zasady.

czytaj dalej
Badania SARS-CoV-2

Informujemy, że w szpitalnym medycznym laboratorium diagnostycznym można wykonać szybki test immunochromatograficzny na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 . Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 32 43 41 224 w.162

czytaj dalej

W ramach umowy z Nardowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neonatologii, chorób wewnętrzych.

Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

biuletyn informacji publicznej Miejskich zakładów Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o. o.

logo unii europejskiej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.