Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

Dni otwarte porodówki

Szanowni Państwo,

informujemy, że w Szpitalu Miejskim w Żorach organizujemy cykliczne spotkania dedykowane rodzicom spodziewającym się dziecka. Zachęcamy do skorzystania z okazji, aby poznać naszą nową ofertę wielowymiarowej opieki nad kobietą i jej mającym się narodzić dzieckiem. Dni otwarte to okazja na rozwianie wielu Waszych wątpliwości. Umożliwimy Wam poznanie szpitala od środka – oswoicie się z nim oraz zapoznacie z jego topografią. To również szansa na uzyskanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z porodem w naszym szpitalu. Państwa przewodnikami będzie personel medyczny porodówki.

Dni otwarte porodówki w sierpniu : 06.08. godz 13.00 i 16.00 oraz 20.08. godzina 13.00 i 16.00
Czekamy na Was przy wejściu na Położniczą Izbę Przyjęć.

Galeria

W ramach umowy z Nardowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neonatologii, chorób wewnętrzych.

Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

biuletyn informacji publicznej Miejskich zakładów Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o. o.

logo unii europejskiej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.