Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

Stażyści, praktykanci

Zapraszamy na praktyki zawodowe studentów kierunków medycznych zdobywających wykształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Za realizację praktyk nie pobieramy żadnych opłat.

W celu rozpoczęcia praktyki w Szpitalu Miejskim w Żorach należy złożyć podanie i (lub) skierowanie na praktykę, program praktyki, potwierdzenie posiadania ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (jeżeli uczelnia nie zapewnia takiego ubezpieczenia, praktykant powinien ubezpieczyć się indywidulanie) oraz inne dokumenty wymagane przez uczelnię (zgoda na przyjęcie na praktykę, porozumienie lub umowa w sprawie prowadzenia praktyk). Dokumenty należy składać w sekretariacie Zarządu Spółki (Żory, ul. Dąbrowskiego 20, budynek szpitala, 2 piętro) od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 14:35.

Pliki do pobrania:

wróć

W ramach umowy z Nardowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neonatologii, chorób wewnętrzych.

Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

biuletyn informacji publicznej Miejskich zakładów Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o. o.

logo unii europejskiej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.