Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

Szkoła rodzenia

Nowa Szkoła Rodzenia

Z dniem 01.02.2019 roku uruchamiamy działalność szkoły rodzenia w nowej formule. Zmieniamy się dla Was. Proponujemy nowoczesne przygotowanie do porodu. Dla nas Ty, jesteś najważniejsza. Zadbamy nie tylko o Twoją wiedzę, samopoczucie, ale i ciało.

Zajęcia grupowe zgodnie z wytycznymi NFZ będą odbywać się :

Jesteśmy jedyną szkołą w mieście , która działa przy szpitalu oraz pierwszą, która wprowadza pakiet „Sprawna Mamuśka” czyli cykl zajęć ruchowych, prowadzonych przez kwalifikowanych instruktorów. Dzięki nim, dowiesz się jaka aktywność jest dla Ciebie i Twojego dziecka wskazana, Weźmiesz udział w profesjonalnych treningach dobranych specjalnie do Twojego okresu ciąży zgodnie z rekomendacją RCOG/ACOG. Przygotujesz swoje ciało do porodu oraz dowiesz się jak zadbać o nie bezpośrednio po nim. Zaznasz ruchu w gronie profesjonalnej kadry oraz przyszłych mam, z którymi będziesz miała możliwość wymienić się doświadczeniami.

Zupełną nowością jest przeszkolenie z pierwszej pomocy udzielanej noworodkowi, niemowlęciu oraz dziecku, które prowadzone będzie przez ratownika medycznego. Natomiast urozmaiceniem zajęć teoretycznych, poza treningami będą spotkania z Międzynarodowym Dyplomowanym Konsultantem laktacyjnym, dietetykiem oraz nauka popularnego chustonoszenia.

Zajęcia są refundowane przez NFZ , jednak wyłącznie dla kobiet, które złożą deklarację wyboru naszej położnej środowiskowej, do czego gorąco zachęcamy. Zapisy do szkoły już trwają, można to zrobić wypełniając poniższy formularz.

Jeżeli macie pytania, czy propozycje, które jeszcze bardzie uatrakcyjnią zajęcia prosimy o kontakt: szkolarodzenia@mzoz.zory.pl


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść zapytania: *
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane

wróć

W ramach umowy z Nardowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa.

Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

biuletyn informacji publicznej Miejskich zakładów Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o. o.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.